Nastavený nový lay...líbí se vám? :)

WE & SITE  /////  STORIES  /////  AFFILATESSchürzenjäger V.

3. dubna 2011 v 9:04 | MoNiK |  Schürzenjäger
Po cestě se strhne koulovaná a všichni se u toho dost nasmějeme, jdeme parkem, kde se můžeme před sněhovými koulemi schovávat za stromy. Smích nás ale přejde, když si něčeho nevšimneme..
Angela vběhla na led rybníčku, který je uprostřed parku. Sice mrzne, ale led nestihnul zmrznout natolik, aby ji udržel a Angela se propadne do ledové vody. Hned se jí s Tomem snažíme vytáhnout, ale jde to dost těžko, protože spadla kus od kraje. Nakonec pro ni Tom musí vlézt, hned pak utíkáme k nám domů, zapomenu i na to, že by tam mohla být opilá máma, Angela celou dobu hrozně brečí, hned z ní sundám všechno oblečení a zabalím jí do deky a sednu si s ní k topení. Tomovi dám taky jednu deku, aby si mohl mokrý oblečení sundat. Angela ale vůbec nechce přestat brečet, tisknu ji k sobě a slzy se mi začnou kutálet po tvářích taky.
Tom si k nám sedne a položí mi ruku kolem ramen. "No tak..to bude dobrý, uvidíš..možná jen bude mýt rýmu.."


"Já už to nezvládám, Tome..já už nemůžu.." opřu si o něj hlavu a on mě obejme
"No tak..to bude dobrý..nic se nestalo.."
"Ty nic nechápeš..celej můj život nestojí za nic..jediný pozitivní na něm je Angela..a teď sem jí mohla ztratit.."
"Tak zlý to snad nebude.. no tak..nebreč..Angela brečí protože brečíš ty.."
"Každej den to samý..vstanu,odvezu Ang do školky, jdu do školy, vyzvednu Ang, nakoupím, uklidím, jdu do práce, uložím Angelu a další den to samý..pořád dokola.." melu si svou

"Ale vždyť..vy máte mámu..ne?" zeptá se Tom opatrně
"Mámu? Jo někdo takovej tu myslím bydlí..je to alkoholička..každej den je v hospodě nebo chlastá doma..o Angelu se starám od jejího narození já..moje o rok mladší ségra zas furt lítá po klukách, domů chodí jen občas abych jí vyprala věci.. navíc teď mám maturovat..a ještě k tomu ty blbý Vánoce.." celou dobu mám zabořenej obličej v jeho náruči. On najednou mlčí, asi neví, co má říct, tohle nejspíš nečekal.
"To mě moc mrzí..vážně..můžu vám nějak pomoct?" promluví po nějaké chvíli.
"Seš hodnej..ale asi ne..zvládaly sme to doteď, tak to zvládneme i dál..Bill už mi taky nabízel pomoc.."
Angela už se pomalu začala uklidňovat a pláč se pomalu začíná měnit jen v občasné zavzlyknutí.
"Kdybyste něco potřebovaly..stačí říct.." pohladí mě Tom po tváři.
"Jo díky.." pokusím se o úsměv

"Dneska to bylo super..až na ten konec..měl bych už jít ale domů..ale já vlastně nemám v čem.." zasměje se, musím se taky usmát.
"Ajo..pučila bych ti něco..ale moje věci ti asi nebudou.. no..takže jestli chceš, můžeš tady zůstat..ale nevím kam tě uložím..bojím se že se vrátí máma a bude zase vyvádět.."
"Já se vyspím klidně na zemi..to je v pohodě.."
"To ne.. já mám manželskou postel v pokoji..ale dneska u mě bude určitě spát Angela.."
"A nemůžu jít spát k ní do pokoje?"
"To můžeš, ale nevim jak se vlezeš do dětské postýlky.." směju se
"Aha.." taky se směje. "A co kdybych si teda lehnul za váma, jestli se tam vejdeme.."
"Jo..asi vejdeme.."
"Nemusíš se bát..budu hodnej.." usměje se
"Tak dobře..Ang už usnula tak jí jdu uložit..koupelna víš kde je..a nějaký tričko na spaní ti půjčím.." vezmu Angelu a jdeme ke mně do pokoje, kde ji uložím a Tomovi půjčím moje dlouhý tričko. On pak jde do koupelny a já hned po něm.
Ang dáme doprostřed postele a my si každej zalezeme na jednu stranu. Jen se modlím, aby máma zase neřádila, až přijde z hospody..
Popřejeme si s Tomem dobrou noc a za chvíli už oba spíme.
Ráno nás naštěstí nikdo nebudí, všude je klid. Je ale pondělí, tak nás vzbudí budík. Udělám nám snídani a Tom potom hned odejde domů, my s Angelou se vydáme do školky a já potom do školy.
Uteče to rychle a jsou tu Vánoce. Jak jsem předpokládala, jsme doma s Angelou sami. Dopoledne spolu zdobíme stromeček, odpoledne koukáme na pohádky a pak jdeme na chvíli ven. Angelu to ale venku moc dlouho nebaví, nemůže se dočkat ježíška. Když večer přijdeme domů, začíná se stmívat. Koukneme se ještě na jednu pohádku, i když vidím, jak je Angela netrpělivá. Potom jí napustím vanu a posadím ji tam. Ona si hraje s hračkama a já zatím rychle nanosím dárky pod stromeček a zamknu obývák. Potom jí osuším a hezky oblíknu a posadím ji v kuchyni k jejím hračkám, než já se vykoupu, pak spolu prostíráme stůl, zatímco smažím řízky. Vyruší nás ale zvonění domovního zvonku...


by Crazy.DE.Bill
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš ff Schürzenjäger?

Klik :) 100% (19)

Komentáře

1 Daniela | 4. dubna 2011 v 10:01 | Reagovat

už to mám přečtený celý a je to doost dobrý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama