Nastavený nový lay...líbí se vám? :)

WE & SITE  /////  STORIES  /////  AFFILATESSchürzenjäger IX.

11. dubna 2011 v 9:00 | MoNiK |  Schürzenjäger
Po Vánočních svátcích hned zajdu do cukrárny. Zařídím si to tam tak, že tam budu chodit jen v úterý a čtvrtek, kdy mám ve škole nejmíň hodin, navíc místo osmihodinovky budu dělat jen čtyři, i tak budu dostávat docela hezký peníze, abych s těma od táty zaplatila máminy účty a ještě si něco odkládala bokem. S mojí blížící se maturitou se taky blíží i maturitní ples, tak musím šetřit na šaty, mám na to čas jen do poloviny ledna.
Táta mi sice poslal před Vánocemi víc peněz, abych si něco koupila, ale ty jsem dala bokem na důležitější věci, kdyby sme něco potřebovali.


Před Silvestrem ještě s klukama přestěhujeme z našeho starého domova Angelinu postýlku a nějaký věci, který jsme nestihli pobrat, když jsme odcházeli o Vánocích. Máma zase není doma, myslím si, že si ani nevšimla, že jsme pryč. Jen v koupelně před pračkou je hromada prádla, Samantha navštívila svůj drahocenný domov. Naházím věci do pračky a zapnu ji, snad si to sama pověsí.
Když pak večer sedíme u televize, začne mi zvonit mobil.
"Anabelo, kde ksakru jsi? Přišla sem si pro věci a oni jsou mokrý v pračce!" vyjede na mě Samantha
"Tak si je pověs a přijď si pro ně zítra..já už tam nebydlím, občas tam zajdu ale tím to končí, už jsme s Angelou jinde. Nebudu se o vás starat, nejsem vaše matka, řekni si mámě..čau.." položím to a telefon hodím na stůl
"V pohodě?" zeptá se Tom
"Jo, v pohodě..neřeším to.." usměju se na něj a dál sledujeme televizi.
Na Silvestra kluci trvají na tom, že budou s náma doma. Nakoupíme nějaký rachejtle a šampaňský, Angela si pro sebe vezme i dětský šampáňo a slavíme doma. Skvěle se bavíme a užíváme si to, i když celej večer cucáme jednu lahev šampaňského, akorát Angela nám potom usne, i když celou dobu tvrdila, že to vydrží, ale když ne, máme ji vzbudit na ohňostroj. :D
Tak se utišíme a místo rychlých písniček, na které jsme doteď tancovali, tam pustíme něco pomalejšího a ztišíme to.
"Smím prosit, krásná slečno?" zeptá se mě se smíchem Bill
"Bude mi potěšením urozený pane.." se smíchem se zvednu a jdeme spolu tancovat. U tancování si ale dál povídáme, až do té doby než k nám přijde Tom.
"Dovolíte, urozený pane, už k sobě mačkáte krásnou slečnu moc dlouho, teď jsem na řadě já.." se smíchem Billa odstrčí a chytne mě. Všichni tři se tomu smějeme, Bill si jde sednout a dělá jak je strááášně uraženej. :D S Tomem tancujeme v tichosti, ani jednomu se asi nechce mluvit, jen sme opření o sebe pohybujeme se do rytmu.
"Mládeži, nechci vám kazit krásnou chvíli, ale za deset minut bude půlnoc.." řekne po nějaké chvíli Bill.
"To si teda brácha nemusel, nás takhle rušit.." směje se Tom a pustí mě. Já jdu vzbudit Angelu, aby se trochu probrala, než půjdeme ven. Kluci zatím bouchnou další šáňo a každýmu dají skleničku. S odbíjením půlnoci a zvukem prvních bouchnutých rachejtlí, které jsou slyšet z venku si připijeme na Nový rok. Potom se oblečeme a jdeme ven koukat na ohňostroje. Kluci odpálí naše rachejtle a všichni se společně koukáme na tu krásu.
"A co novoroční pusa?" podotkne Tom
"Jo ta musí být!" zajásá Angela a vlepí Billovi pusu, protože jí drží v náručí. Všichni se začneme smát. Pak dá pusu i mě a Tomovi. "Tak ještě vy, šup!" povzbuzuje mě a tahá mě k Billovi
"No jo prosím tebe.." se smíchem dám Billovi letmou pusu, pak se otočím na Toma
"Dneska nedostanu facku?" zeptá se s úsměvem
"To si ještě rozmyslím.." usměju se taky a pak mu dám pusu
"A ještě vy si dejte.." směje se Angela a ukazuje na kluky
"No to ne.." směje se Bill, ale než se vzpamatuje, Tom mu vlepí hubana a všichni se začneme strašně smát.
"To nám ten rok hezky začíná.." řeknu mezi smíchem a všichni se mnou jen souhlasí.
Když asi po půl hodině bouchání utichne, jdeme zpátky domů. Angelu hned uložím, protože už zase začíná usínat a my si s klukama sedneme k televizi.
"Hele kluci..já sem vám hrozně vděčná, že nás tady necháváte..ale kdyby sme vám vadily, tak se nebojte říct.." podívám se na ně a oni se zamračí
"Toho se bát nemusíš..jsme rádi že jste tady, navíc kdo by nám tak skvěle vařil?" usmějí se
"Jste hodný..díky.." taky se usměju. "No a..už máte něco naplánovanýho na 16. ledna?" zeptám se jakoby mimochodem.
"Co se děje 16. ledna?" zeptají se zvědavě
"No..já mám maturitní ples..tak bych vás tam chtěla pozvat.."
"Tak to moc rádi přijdeme.."
Ještě dlouho si povídáme, než se rozhodneme jít taky spát. Tiše si vlezu do postele a během chvíle usnu.


By Crazy.DE.Bill
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš ff Schürzenjäger?

Klik :) 100% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama