Nastavený nový lay...líbí se vám? :)

WE & SITE  /////  STORIES  /////  AFFILATESAspoň na chvíli buď jen moje... 25.díl

3. ledna 2011 v 23:06 | MoNiK |  Aspoň na chvíli buď jen moje...
www.reality-or-dream.blog.cz

Tom najednou nebyl schopný dalšího slova, jen se po dlouhé době upřímně pousmál a vyhledal její rty. Vpíjel se do jejích rtů tak jako nikdy předtím a věděl že tentokrát vyhrál on, Goldie už prostě neměla sílu mu déle odporovat….

" Tak mi řekneš co se stalo?"
Provrtával ji svými duhovkami a stále ji držel ve svém náručí.


" Nemůžu, promiň."
Smutně sklopila pohled k zemi a i když věděla že Tom má právo vědět tu závažnou informaci neměla odvahu mu to říct, ne ted!
Byla šťastná že je s ní, byla vděčná za každý jeho dotek o který nechtěla přijít, jak by vůbec reagoval kdyby mu řekla že i ona je s ním těhotná?
Třeba by ji nevěřil, třeba by se zvedl z gauče na kterém spolu oba v těsném objetí seděli a opustil by tuto místnost a tím i ji.
Nehodlala si ho nechat tak lehce uniknout, když za ní přišel až sem, když se jí dotýká.

" V pořádku, nebudu to z tebe páčit."
Sladce se na ni pousmál a opět vyhledal její rty, svým jazykem pronikal do jejích úst a byl tak neuvěřitelně nenasytný. Sám si ani neuvědomoval jak moc mu Goldie chyběla, její dotek, její úsměv, její toužebný a šibalský pohled kterým ho právě provrtávala.

Oba byli tak neuvěřitelně spokojení, kdyby to takhle jen bylo napořád.
Užívali si polibky toho druhého a Goldie ani nepostřehla že ji Tom svým tělem natlačil zády zpátky na pohovku, užívala si jeho polibků a svou rukou mu přejížděla po tváři a vlasech. Když ucítila jak si ji ještě víc natlačil na sebe a ji tak něco zatlačilo v klíně.
Usmála se a zkoumala jeho omluvný pohled.

" Tohle jsem nechtěl, promiň…"
www.reality-or-dream.blog.cz

Mírně se odtáhl a zahanbeně sklápěl pohled na její tělo pod ním, nemohl se jí podívat do očí.
S mírným úsměvem zvedla jeho bradu tak aby se jí musel dívat do očí a ještě víc se usmála.
" To nevadí."
Opřela se svými pažemi o jeho kolena a natáhla se k jeho tváři, vášnivě ho políbila.
" Já to chci Tome."
Andílkovsky se na něj usmála a už nechala iniciativu na něm, položila se zpátky na měkký gauč a sledovala jeho pohled kterým ji pozoroval.
Stačilo aby rozepl zip její volnější, černé mikiny a on mohl po dlouhé době zase spatřit její tělo, její nádherné tělo které tak moc toužil znovu zahlédnou.
Ihned ji opět hladově políbil, hladil ji svými prsty na zádech a silně objímal.
Polibky sjel na krk a vnímal její nádhernou, omamující vůni.
Na chvíli se vrátil zpátky k jejím rtům a tiskl ji na sebe stále víc, jeho horká ramena ji pálila na nahé kůži a svými prsty mu přejížděla po odhalených zádech.
Stačila už jen chvíle a oba se ocitli bez jediného kousku ošacení, oba si užívali tento nezapomenutelný, vášnivý okamžik a ani jeden to nechtěl uspěchat.
Goldie věděla že tohle je naposledy kdy ho může takhle vlastnit. Kdy si může dosyta vychutnat jeho tělo, jeho horké polibky které právě cítila na svých rtech.
Každý jeho dotek vnímala celým svým tělem.

Když do ní poprvé pronikl celá se prohla v zádech a tiše zasténala, nezkrotná touha zmítala celým jejím tělem a ona proti ní nemohla nic dělat.
Přirážela naproti Tomovi a tím urychlila to, co on se snažil co nejvíc zpomalit.
Jakmile spatřil jak se Goldie zmítá pod jeho tělem a tiše vzdychá musel zrychlit, nemohl si pomoct.
I když by si přál aby tahle chvíle byla nekonečná a každý den se opakovala nemohl to nijak ovlivnit, v tuhle chvíli byl šťastný, měl u sebe to po čem celou dobu strádal a její vzdechy které se mu vrývali do paměti mu tvořili neskutečný pocit blaha.

" Goldie."

Naposledy, hlasitě vykřikl než se přetočil vedle ní.
www.reality-or-dream.blog.cz
Goldie se ihned otočila jeho směrem a svou tvář přiložila na jeho nahou, zpocenou hruď.

" Goldie, co mám dělat aby to bylo zase jako dřív? Nevěřím že dítě které Judith čeká je moje, viděl jsem jak od vás vycházel cizí kluk, nejprve jsem si myslel že šel od tebe, ale ty jsi doma nebyla! Budu trvat na testech otcovství miláčku!"
" Ale Tome, testy otcovství se mohou dělat až v pokročilém termínu těhotenství, nevíš co se do té doby stane, co budeš cítit."
" Ale já to vím, nikdy tě nepřestanu milovat Goldie, v to už jsem dávno přestal doufat!"
Sladce se na svoji lásku usmál, než ji políbil a ona tak cítila v břiše velice zvláštní, blažený pocit. Měla pocit že ji nic nechybí, když byli takto všichni pohromadě cítila se jako královna světa, jen kdyby Tom věděl o tom pokladu který předním ukrývá!

MoNiK
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čteš ff Aspoň na chvíli buď jen moje...?

Klik :)

Komentáře

1 Daniela | 4. ledna 2011 v 14:11 | Reagovat

super Monik, jen tak dál... ted ještě aby mu to Goldie řekla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama